Ansatte

Haugesund


Leif Rune Sjursen
Daglig leder
Mobil: 975 85 973
ePost: sjursen@amandaregnskap.no

Leif Rune er vår daglige leder og medeier i selskapet. Leif Rune er født og oppvokst på fastlands Karmøy og i Haugesund. Leif Rune er en person som er omgjengelig og lett å kommunisere med. Utdannelse har han fra HSH og Høyskolen i Molde. Hans interesser er først og fremst innen ballspill som håndball og fotball. I tillegg er han også aktiv både med dykking og fiske. Leif Rune er far til to barn som selvsagt kommer først her i livet.


Svein Magne Larsen
Autorisert regnskapfører
ePost: svein_magne@amandaregnskap.no

Svein Magne er født og oppvokst sentralt på Karmøy og har flere års erfaring med regnskap. Etter å ha jobbet og bodd i Bergen i flere år, kom han tilbake til Haugalandet og bosatte seg igjen på Karmøy i 2016. Svein Magne har to flotte jenter som han gjerne bl.a tar med seg til fjells. …….


Jørgen Falnes
Autorisert regnskapfører
ePost: jorgen@amandaregnskap.no


Marit Kårøy
Regnskapsmedarbeider
ePost: marit@amandaregnskap.no


Maliwan Kristiansen
Regnskapsmedarbeider
ePost: maliwan@amandaregnskap.no


Irina Novoselova
Regnskapsmedarbeider
ePost: irina@amandaregnskap.no

Skudenes


Jan Helge Gulliksen
Avdelingsleder
Mobil: 900 80 984
ePost: jan_helge@amandaregnskap.no

Jan Helge er medeier i selskapet. Han har sin tilhørighet i Skudeneshavn gjennom hele sitt liv. Han er levende opptatt av Røde Kors og hjelpearbeid. Jan Helge har i så måte også vært både leder…..


Ragnhild Wik
Regnskapsmedarbeider
ePost: ragnhild@amandaregnskap.no


Janet Nornes
Regnskapsmedarbeider
ePost: janet@amandaregnskap.no


Dewi Apeland
Regnskapsmedarbeider
ePost: dewi@amandaregnskap.no